fbpx

Новини

29/Листопад
2018

ІНТРАСИСТЕМС – спонсор конференції Oracle IMPACT 2018!

Компанія ІНТРАСИСТЕМС виступила офіційним спонсором конференції Oracle IMPACT, для клієнтів, яка відбулася 28 листопада 2018 року у готелі InterContinental Kyiv. Основний фокус конференції на значенні та практичному застосуванні Штучного інтелекту, машинного навчання, Інтернету речей і Блокчейн, а також можливості трансформації ІТ і організації бізнес-процесів за допомогою Oracle Cloud, нових інфраструктурних рішеннях і новинках в області БД, прикладах вирішення бізнес-завдань за допомогою Enterprise Blockchain.

ІНТРАСИСТЕМС співпрацює з корпорацією Oracle з самого початку своєї роботи на українському ринку системної інтеграції і є партнером Oracle зі статусом Gold. Ми постійно нарощуємо обсяги співпраці, і на сьогодні, спільними зусиллями реалізовано низку цікавих проектів. А також, нагадаємо, що нещодавно ІНТРАСИСТЕМС отримала 2 нові спеціалізації вендора відразу у двох хмарних сервісах: Oracle Infrastructure as a Service і Oracle Management Cloud.

Ми високо цінуємо партнерські відносини з Oracle, націлені на довгостроковий розвиток, які забезпечують нові конкурентні переваги як для нас, так і для наших клієнтів!