fbpx

Новини

ІНТРАСИСТЕМС спільно з Oracle провели семінар «Oracle Cloud Day: хмари як технологічна основа цифрової трансформації»
05/Квітень
2019

ІНТРАСИСТЕМС спільно з Oracle провели семінар «Oracle Cloud Day: хмари як технологічна основа цифрової трансформації»

Компанія ІНТРАСИСТЕМС спільно з компанією Oracle розповіли замовникам про найновіші тренди в сфері хмарних технологій і навели приклади кращих практик щодо їх застосування на спільному семінарі «Oracle Cloud Day: хмари як технологічна основа цифрової трансформації», який відбувся 4 квітня 2019 року в Києві у конференц-центрі Президент Готелю.

На семінарі були присутні представники ІТ-департаментів і департаментів експлуатації та розвитку інформаційних систем провідних банків, операторів зв’язку, державних установ.

ІНТРАСИСТЕМС – Золотий партнер Oracle, володар як хмарних, так і інших спеціалізацій вендора, постійно співпрацює з Oracle в багатьох проектах. В ході зустрічі фахівці ІНТРАСИСТЕМС розповіли про досвід і компетенції компанії, а також представили доповідь «Використання Oracle Management Cloud для моніторингу компонентів в Oracle Fusion Middleware».

Провідні експерти Oracle поділилися найактуальнішою інформацією про особливості і переваги хмарних рішень Oracle: Автономні бази даних в Oracle Cloud, рішення Oracle Private Cloud Appliance і інші, і дали високу оцінку співпраці з ІНТРАСИСТЕМС в області впровадження рішень Oracle. Найбільший інтерес і дискусії у гостей заходу викликала доповідь провідного спеціаліста Oracle Микити Успенського «Рішення Oracle Cloud BI і Oracle Big Data».

Інформаційна і організаційна складові семінару отримали високі оцінки наших клієнтів. Ми сподіваємося, що проведення таких заходів стане нашою доброю традицією!