fbpx

Новини

07/Лютий
2023

INTRASYSTEMS — SolarWinds Advanced Partner.

Системний інтегратор INTRASYSTEMS набув статусу SolarWinds Advanced Partner.

Цей статус підтверджує що INTRASYSTEMS є одним з найважливіших та просунутих партнерів вендора, та вказує на компетентність фахівців компанії в управлінні мережами та системами, що працюють на SolarWinds.

Фахівці INTRASYSTEMS мають не лише технічні знання та навички для використання та обслуговування продуктів SolarWinds, а й практичний успішний досвід впроваджень, щоб було підтверджено реалізованими проектами для великих замовників в Україні у 2022 році. 

SolarWinds — постачальник комплексного програмного забезпечення для управління ІТ-інфраструктурою. Незалежно від типу, розміру або складності ІТ-інфраструктури організації — продукти SolarWinds дають можливість відстежувати і управляти продуктивністю своїх ІТ-середовищ, будь то локально, в хмарі або в гібридних моделях.

На відміну від інших розробників програмного забезпечення, SolarWinds забезпечує своїх клієнтів доступними та функціональними інструментами для управління ІТ-інфраструктурою, яким довіряють мільйони ІТ-фахівців по всьому світові.

Let’s win together!