fbpx

Новини

14/Січень
2021

ІНТРАСИСТЕМС – сертифікований партнер вендора Accellion.

Компанія ІНТРАСИСТЕМС оголошує про партнерство з компанією Accellion, лідером у високій безпеці передачі даних по декількох каналах, таким як безпечний обмін файлами, захищена електронна пошта, MFT і т. д. ІНТРАСИСТЕМС стала сертифікованим партнером вендора, і станом на сьогодні вже має команду сертифікованих фахівців в області продажів і пресейл, а також ряд реалізованих проектів на базі платформи Accellion на великих підприємствах ритейл і промисловості.

Таким чином, ІНТРАСИСТЕМС має право на надання послуг, постачання і впровадження хмарної платформи для безпечного обміну файлами і захисту даних по декількох каналах зв’язку Accellion Kiteworks.

Accellion Kiteworks – це безпечна платформа для обміну файлами, яка полегшує доступ до джерел корпоративного контенту, дозволяючи внутрішнім і зовнішнім користувачам обмінюватися, відправляти, синхронізувати і редагувати файли на будь-якому типі пристрою з будь-якого сховища контенту. Режим доступу «єдиного вікна» забезпечується за допомогою конекторів до популярних сховищ (Windows File Shares, SharePoint Online, Google Drive, OneDrive, SalesForce і т.д.) без дублювання файлів і без вимог VPN. Додаткові можливості захисту пошти та інформації в листі, стійкі ключі шифрування, вбудований модуль антивірусного сканування і 2FA авторизації завершують цілісну екосистему Enterprise Content Firewall.

Рішеня Accellion дає нашим клієнтам можливість швидко, легко і безпечно передавати файли, без підключення інших масштабних засобів безпеки даних. Accellion легко встановити і їм легко управляти. Якщо аналогічні рішення конкурентів з безпечної передачі даних підтримують передачу файлів не більше 10 мегабайт, то рішення Accellion можуть передавати файли набагато більшого розміру через пошту або захищені файлообмінники, без втрати швидкості і надійності захисту передачі інформації.