fbpx

Новини

21/Січень
2021

ІНТРАСИСТЕМС розширює співпрацю з Oracle в рамках Cloud Sell і License & Hardware Tracks.

ІНТРАСИСТЕМС на початку нового року традиційно оголошує про продовження партнерства із компанією Oracle вже на умовах нової партнерської програми OPN Modernized, лідером і найбільшим виробником систем управління базами даних, сполучного програмного забезпечення і спеціалізованих галузевих бізнес-додатків.

В рамках нашого багаторічного співробітництва в цьому році ми розширили партнерські рамки і отримали право працювати

відразу в двох технологічних треках: Cloud Sell і License & Hardware.

Програма треку по ліцензуванню та обладнанню (License & Hardware) забезпечує в першу чергу можливість партнеру виводити на ринок ліцензії на програмне забезпечення та апаратне забезпечення Oracle. В рамках цього треку ІНТРАСИСТЕМС має ряд Resell Rights, серед яких Exadata Database Machine, NAS Storage і інші. Компанія неухильно нарощує експертизу з продуктів даного напрямку, і досвід впроваджень серед великих замовників.

Вибір фахівців ІНТРАСИСТЕМС на новий Cloud Sell Track пав не випадково. Хмарні технології та прискорення переходу до хмари змінили методи покупки і продажу, створили гібридний світ, який надає постійну можливість для оновлення та розширення взаємодії. Наш вибір – це прагнення отримати знання і досвід в продажах основних продуктів Oracle в цьому треку: Oracle Cloud Platform і лінійці SaaS, заробивши таким чином суттєві переваги в продажах хмарних продуктів Oracle клієнтам в Україні.