fbpx

Новини

02/Липень
2020

ІНТРАСИСТЕМС представляє бездротові рішення IoT ТМ Aranet для моніторингу навколишнього середовища.

Компанія ІНТРАСИСТЕМС представляє бездротові рішення IoT для моніторингу навколишнього середовища (температура, вологість, СО2 і т.д.) виробництва компанії SAF Tehnika під торговою маркою Aranet. ІНТРАСИСТЕМС є партнером і ексклюзивним дистриб’ютором рішень і продуктів SAF Tehnika в Україні. Ми співпрацюємо з SAF Tehnika з самого початку існування нашої компанії і маємо команду фахівців за рішеннями вендора.
SAF Tehnika запустила рішення Aranet в 2017 році і сьогодні вони представлені широкій лінійкою продуктів для бездротового моніторингу різних показників навколишнього середовища для широкого кола застосування у різних сферах.

Що ж таке Aranet?

Система Aranet являє собою набір різних бездротових датчиків з метою контролю таких показників навколишнього середовища як: вологість повітря і грунту, температури, атмосферного тиску, СО2 і т.д. Відмінною особливістю є тривала робота датчиків від однієї батарейки – 7-10 років. Дані, одержані з датчиків, передаються з різною періодичністю на компактну базову станцію, після чого ці дані можна зчитувати і аналізувати на робочій станції (ПК) або на хмарному сервісі Cloud Aranet. Дані можуть збиратися на відстані до 3 км прямої видимості між Базовою станцією і датчиками.
Також розроблено мобільний додаток для оперативного моніторингу даних, що збираються.

Кому можуть бути корисні рішення Aranet?

– Сільське господарство і аграрний сектор
– Мережі магазинів продуктів харчування
– Виробники продуктів харчування
– Склади зі зберігання різного виду товарів
– Приміщення та бізнес центри, де потрібен контроль температури, вологості і СО2
– Центри обробки даних
– Школи, ліцеї і освітні установи
І так далі….

Дізнайтеся докладніше, як Aranet може допомогти вашій компанії підняти моніторинг навколишнього середовища на новий рівень!

Подивіться відео «How does Aranet work?»

Отримайте консультацію і дізнайтеся умови придбання!
info@intrasystems.ua
+380443632070


SAF Tehnika – має 20-річний досвід виробництва і проектування сучасних технологій бездротової передачі даних. Наші знання в області мікрохвильових технологій дали нам унікальні навички і вміння в розробці рішень для промислового IoT наступного покоління для моніторингу навколишнього середовища – Aranet. Компанія публічно торгує і котирується на NASDAQ Riga з 2004 року. SAF Tehnika вступає в індустріальну середу Інтернету речей з новітньої лінійкою продуктів Aranet – рішення для моніторингу навколишнього середовища для широкого кола підприємств.