fbpx

Новини

04/Листопад
2019

ІНТРАСИСТЕМС поповнює ряди фахівців в сфері інформаційної безпеки!

Не секрет, що ІНТРАСИСТЕМС пишається своїми технічними фахівцями! Їх багаж знань і експертиза дозволяють нам реалізувати найбільш комплексні і складні проекти на ринку! В першу чергу у напрямку інформаційної безпеки. Так ІНТРАСИСТЕМС має на сьогодні найсильнішу спеціалізацію в Україні у напрямку IDM, в тому числі всіх ключових чотирьох лідерів магічного квадранта Gartner, і виділену команду висококласних фахівців. Таких результатів ми досягли завдяки отриманню всіх необхідних компетенцій команди в найкоротші терміни і реалізації декількох проектів в телекомі, банках, і держсекторі.

Також, ми вважаємо кібербезпеку окремим перспективним напрямком. Саме тому деякий час назад ми поставили собі завдання – в найближчому майбутньому отримати необхідні компетенції та посилити команду. Тривалий час ми перебували у пошуку фахівців і дійшли до висновку, що на ринку утворився якийсь «вакуум» в цьому напрямку……

І тут ми теж знайшли сміливе і дещо експериментальне рішення! Ми підписали освітній контракт з Державним Університетом Телекомунікацій, а саме із кафедрою Інформаційної та кібернетичної безпеки, однією з провідних в цій сфері, і взяли на практику групу молодих фахівців. В результаті ретельного відбору на сьогодні в ІНТРАСИСТЕМС вже працюють кілька успішних і талановитих студентів кафедри.

І ми очікуємо, що до 2020 року, тобто в самий найближчий час, наша компанія поповниться і посилиться новими талантами із числа студентів в області інформаційної безпеки! Ми також відкриті для пропозицій з боку молодих і амбітних претендентів в цій перспективній сфері, бажаючих отримати нове і цікаве місце роботи в нашій компанії!