fbpx

Новини

05/Січень
2022

INTRASYSTEMS подовжує партнерство з ORACLE.

Компанія INTRASYSTEMS на початку 2022 року анонсує подовження партнерства з Oracle, лідируючим у світі розробником програмного забезпечення для організацій і найбільшим виробником систем управління базами даних.

Партнерські відносини INTRASYSTEMS та Oracle продовжуються в двох технологічних треках: Cloud Sell і License & Hardware. Наша компанія неухильно нарощує експертизу щодо продуктів у даних напрямах, набуваючи цінного досвіду у нових впровадженнях для наших замовників. Досвід, накопичений INTRASYSTEMS, дозволяє реалізовувати проекти різної складності, гарантуючи високу якість та найкращі умови придбання, інсталяції та підтримки продуктів ORACLE.

Oracle – американська корпорація, що заснована в 1977 році, найбільший виробник програмного забезпечення для організацій, постачальник серверного обладнання. Компанія спеціалізується на випуску систем управління базами даних, сполучного програмного забезпечення та бізнес-додатків (ERP- і CRM-систем, спеціалізованих галузевих програм). Підрозділи корпорації розташовані більш ніж в 145 країнах.