fbpx

Новини

04/Червень
2019

ІНТРАСИСТЕМС подовжує партнерський статус Silver компанії SAS Institute

Компанія ІНТРАСИСТЕМС оголошує про подовження партнерського статусу Silver Partner вендора SAS Institute – світового лідера у сфері розробки і продажу рішень і послуг в області бізнес-аналітики (Business Intelligence). ІНТРАСИСТЕМС стала партнером SAS у травні 2018 року, і за минулий період продемонструвала не тільки високий рівень кваліфікації фахівців і наявності необхідного набору компетенцій, а й накопичила проектну експертизу у сфері впровадження аналітичних рішень SAS.

Чергове підтвердження статусу SAS Silver Partner для ІНТРАСИСТЕМС означає офіційне визнання з боку вендора ступеня кваліфікації та експертизи партнера, а також, результативного співробітництва із вендором щодо надання послуг і впровадження рішень SAS в рамках партнерської програми.

На ринку України тема бізнес – аналітики користується високою популярністю, і саме тому, в ІНТРАСИСТЕМС надають великого значення використанню передових технологій SAS Institute, і розширенню співробітництва та професійного внеску у спільні із вендором проекти і стратегічні ініціативи. Команда ІНТРАСИСТЕМС також, поповнила свої ряди новими експертами з напрямку Business Intelligence і готова впевнено пропонувати повний спектр рішень і послуг бізнес – аналітики, планувати роботу з урахуванням безлічі факторів і особливостей бізнесу замовників, виявляти і використовувати нові можливості продуктів SAS, які давно вже вийшли за рамки простих інструментів для статистичного аналізу.


SAS– найбільша в світі приватна IT-компанія, що спеціалізується на розробці і продажу рішень і послуг в області бізнес-аналітики.
Компанія заснована в 1976 році, і сьогодні в її офісах по всьому світу працюють понад 14 тисяч співробітників. Виручка компанії за підсумками 2017 р. досягла 3,24 млрд доларів. Клієнтами SAS є понад 83 тисяч організацій в 158 країнах світу. Серед них – 94 компанії з першої сотні лідерів, яких включено до  списку «2016 FORTUNE Global 500®». За даними IDC на середину 2017 року, SAS займає близько 30,5% світового ринку поглибленої аналітики.