fbpx

Новини

22/Лютий
2019

ІНТРАСИСТЕМС подовжує партнерський статус Gold компанії Oracle

Компанія ІНТРАСИСТЕМС оголошує про успішне подовження партнерського статусу Oracle Gold Partner. Минув ще один продуктивний рік ефективної співпраці з Oracle в рамках партнерської програми Oracle Partner Network (OPN) Specialized. ІНТРАСИСТЕМС продовжує впевнено демонструвати високий рівень проектного управління, сервісної підтримки, кваліфікації персоналу і наявності необхідного набору компетенцій.

За минулий період ми не тільки реалізували наші плани в роботі над проектами та на відповідність усім вимогам партнера, але і досягли рівня Oracle Specialized Partner. ІНТРАСИСТЕМС отримала одну за однією, спочатку дві хмарні спеціалізації, а потім Oracle Database 12c і Oracle Enterprise Manager 12c. На сьогодні компанія має власний хмарний демо-ресурс Oracle для тестування і виділену команду експертів у напрямку Oracle Cloud. І у найближчій планах ІНТРАСИСТЕМС проведення спільно з Oracle цікавих маркетингових ініціатив для широкого кола замовників!

Команда ІНТРАСИСТЕМС приділяє особливу увагу розвитку і зміцненню партнерських відносин з Oracle і націлена на подальшу продуктивну взаємодію. Успішна пролонгація партнерського статусу Oracle Gold Partner і зростаюча експертиза ІНТРАСИСТЕМС дозволяють пропонувати нашим клієнтам ІТ-системи, побудовані на базі найсучасніших технологій Oracle з гарантією високої якості інсталяції та підтримки.

_____________________________________________________________________

Oracle – американська корпорація, другий за величиною доходів виробник програмного забезпечення (після Microsoft), найбільший виробник програмного забезпечення для організацій, крупний постачальник серверного обладнання. Компанія спеціалізується на випуску систем управління базами даних, сполучного програмного забезпечення та бізнес-додатків (ERP- і CRM-систем, спеціалізованих галузевих програм). Найбільш відомий продукт компанії – Oracle Database, який компанія випускає з моменту свого заснування. З 2008 року корпорація освоїла випуск інтегрованих апаратно-програмних комплексів, а з 2009 року в результаті поглинання Sun Microsystems стала виробником серверного обладнання, до цього компанія випускала виключно програмне забезпечення. Компанія заснована в 1977 році. Підрозділи корпорації розташовані більш ніж в 145 країнах.