fbpx

Новини

05/Березень
2018

ІНТРАСИСТЕМС підвищує статус партнера APC by Schneider Electric до рівня Premier Partner

Компанія ІНТРАСИСТЕМС оголошує про отримання нового партнерського статусу Premier Partner компанії APC by Schneider Electric – світового лідера в розробці систем безперебійного енергопостачання. Сертифікат Premier партнера АРС свідчить про визнання високих компетенцій ІНТРАСИСТЕМС в розробці комплексних інтеграційних рішень вендора.

Присвоєння статусу Premier Partner – це результат таких партнерських відносин, що динамічно розвиваються. Нагадаємо, що ІНТРАСИСТЕМС стала Select партнером APC by SE в квітні 2017 року. З того часу в компанії не тільки значно виріс штат фахівців за напрямком рішень АРС, але й якість та обсяг проектів, в тому числі на базі обладнання InfraStruXture.

Команда ІНТРАСИСТЕМС виконала всі кваліфікаційні вимоги від APC by Schneider Electric, підтвердила свої компетенції і отримала всі необхідні технічні та сейлові спеціалізації, в тому числі Sales Professional (Advanced), а також в області ЦОД. Успішне проходження сертифікації закріпило за компанією статус досвідченого інтегратора рішень АРС by SE в комплексних проектах з побудови IT-інфраструктури з високим ступенем складності.

Партнерський статус Premier Partner компанії APC by Schneider Electric відкриває ІНТРАСИСТЕМС доступ до таких інструментів APC, як конфігуратор рішень, спеціальні цінові пропозиції, перед- і пост-продажна підтримка, нові можливості в області інформаційно-технічного супроводу проектів, а також лояльні умови для проведення спільних маркетингових ініціатив, спрямованих на підтримку і розвиток співпраці з клієнтами.


APC by Schneider Electric, світовий лідер в індустрії рішень щодо енергозабезпечення та охолодження відповідальних систем, є підрозділом IT Business компанії Schneider Electric і пропонує краще в галузі обладнання, програмне забезпечення та інженерні комплекси для центрів обробки даних, виробничих об’єктів, офісів і домашньої електроніки. Асортимент рішень APC by Schneider Electric включає джерела безперебійного живлення, системи розподілу електроенергії та прецизійного кондиціонування, засоби забезпечення фізичної безпеки, системи проектування і управління, а також інженерну архітектуру APC InfraStruxure® – найбільш повний програмно-апаратний комплекс для вирішення завдань енергозабезпечення, кондиціонування і управління в комутаційних вузлах, серверних і центрах обробки даних.