fbpx

Новини

02/Травень
2019

ІНТРАСИСТЕМС підвищує партнерський статус Symantec і стає Symantec Secure One Silver Partner

Компанія ІНТРАСИСТЕМС отримує новий партнерський статус вендора Symantec, одного зі світових лідерів в області програмно-апаратних комплексів та послуг із забезпечення інформаційної безпеки. ІНТРАСИСТЕМС вважає одним з важливих напрямків своєї діяльності побудову та супровід обчислювальної інфраструктури підприємств, а також забезпечення її надійної роботи рішеннями в області інформаційної безпеки і запобігання втрати даних.

Саме тому компанія цілеспрямовано розвиває експертизу в області захисту даних від таких світових лідерів як Symantec. Статус Symantec Secure One Silver Partner отримано завдяки високому професійному рівню наших технічних фахівців і успішної реалізації проектів з використанням передових технологій із захисту даних від Symantec. Все це створює високий потенціал для подальших впроваджень відмовостійких і високоефективних рішень вендора.

Компанія Symantec робить все для того, щоб бізнес партнерів був успішним і постійно піклується про розвиток і зміцнення партнерської мережі. Продуктивна спільна робота із вендором і отриманий статус Silver дозволяють ІНТРАСИСТЕМС надавати своїм клієнтам ще більш високий рівень сервісу і розширені можливості підтримки, гарантувати високу якість впроваджених рішень Symantec в області захисту даних і додатків. Крім того, підвищення статусу – це доступ до додаткової маркетингової інформації про продукти Symantec, можливість безкоштовних звернень до технічної підтримки Symantec Support, спеціальні бонусні програми.


Symantec – світовий лідер в області рішень для забезпечення безпеки, зберігання даних і системного управління, які допомагають підприємствам і індивідуальним користувачам захищати свою інформацію і керувати нею. Програмне забезпечення та послуги корпорації більш повно і ефективно захищають від більшого числа інформаційних ризиків, дозволяючи з упевненістю використовувати і зберігати інформацію.