fbpx

Новини

10/Травень
2019

ІНТРАСИСТЕМС підвищує партнерський статус Micro Focus до рівня Gold

Компанія ІНТРАСИСТЕМС отримує партнерський статус Gold Partner вендора Micro Focus – лідера в області програмного забезпечення, яке надає найважливіші інструменти, необхідні для побудови, експлуатації, захисту та аналізу підприємства. На сьогодні, рішення Micro Focus – це понад 700 програмних продуктів, основними сферами застосування яких є: аналіз великих масивів даних різних форматів; управління інфраструктурою; безпека; підключення, модернізація і керування додатками; управління інформацією та організація управління даними.

Нагадаємо, що у вересні 2017 року Hewlett Packard Enterprise завершив об’єднання свого підрозділу HPE Software із Micro Focus, розширивши, таким чином, портфель пропонованих рішень і об’єднавши накопичений компаніями досвід та передові технології безпеки. Статус Gold Partner в рамках нової партнерської програми Micro Focus розширює можливості ІНТРАСИСТЕМС щодо реалізації спільних із вендором проектів, дозволяє ефективно використовувати останні технології і збільшувати цінність інвестицій своїх замовників в ІТ.

Підвищення статусу Micro Focus до рівня Gold Partner – це результат зростання команди ІНТРАСИСТЕМС, розвитку, як технічних компетенцій фахівців, так і компетенцій в області продажів, перевірених на практиці. Партнерський статус Gold відкриває доступ до багатьох корисних інструментів і ресурсів, дає додаткову технічну підтримку вендора, а також розширений набір інструментів і матеріалів маркетингу.


Micro Focus – глобальна компанія із 40-річним досвідом надання та підтримки корпоративних програмних рішень, які допомагають клієнтам впроваджувати інновації швидше та з мінімальними ризиками. Інноваційні програмні рішення Micro Focus дозволяють створювати, експлуатувати і захищати додатки та ІТ-системи, які відповідають найактуальнішим сучасним вимогам, розробляти, тестувати, розгортати, оцінювати і модернізувати важливі для бізнесу корпоративні додатки.