fbpx

Новини

05/Листопад
2021

INTRASYSTEMS підтвердила статус Business Partner Hewlett Packard Enterprise

Компанія Hewlett Packard Enterprise operated by Sophela привітала INTRASYSTEMS з підтвердженням статусу партнера на 2022 рік! Ми вдячні вендору за довіру та високу оцінку нашої співпраці.

Статус Business Partner передбачає наявність експертизи та компетенцій у компанії INTRASYSTEMS для просування та впровадження продуктів Hewlett Packard Enterprise, а також реализації IT проектів в Україні.

Компанія Sophela представляє інтереси компанії НРЕ у Білорусі, Литві та Україні, відповідаючи за взаємодію з партнерами та клієнтами НРE та забезпечуючи високоякісне обслуговування замовників у цих країнах.

Hewlett Packard Enterprise (HPE) – провідний світовий виробник програмних та апаратних рішень для створення ІТ-інфраструктури будь-якого рівня. Технології HPE підвищують продуктивність, ефективність та безпеку ІТ-інфраструктури, забезпечуючи її швидке та гнучке реагування на стрімку зміну конкурентного середовища. Компанія займає лідируючі позиції серед постачальників серверів, систем зберігання даних, дротового та бездротового мережного обладнання, конвергентних систем, програмного забезпечення, послуг та хмарних технологій. Hewlett Packard Enterprise невпинно продовжує впроваджувати інноваційні рішення та вдосконалювати найкращі у своєму класі продукти.