fbpx

Новини

12/Грудень
2018

ІНТРАСИСТЕМС – переможець номінації «За стрімкий розвиток продажів комплексних рішень APC by Schneider Electric» у 2018 році

За підсумками 2018 року, які традиційно підводить група компаній МУК на своєму щорічному заході МУК November Fest, компанія ІНТРАСИСТЕМС отримала нагороду партнера в номінації «За стрімкий розвиток продажів комплексних рішень APC by Schneider Electric». Церемонія нагородження є знаковою і вже давно збирає представників компаній – партнерів – лідерів світової ІТ-індустрії та гідно оцінює роботу кращих з них.

Нагорода дистриб’ютора МУК – це в першу чергу свідчення великої виконаної роботи у галузі впровадження рішень APC by Schneider Electric. ІНТРАСИСТЕМС є партнером вендора з самого початку своєї діяльності на ринку України, має виділену команду фахівців, яка працює у напрямку розвитку комплексних проектів для ЦОД. Тільки в поточному 2018 році нами реалізовано низку проектів у фінансовому секторі, пов’язаних із аудитом, розробкою, модернізацією і технічною підтримкою інженерної інфраструктури Цодів наших клієнтів на базі рішень АРС by SE. І ми сподіваємося, що в подальшому наша команда зможе показати більш високі результати!