fbpx

Новини

17/Квітень
2018

ІНТРАСИСТЕМС отримує статус VMware Professional Partner в партнерській програмі VMware Solution Provider

Компанія ІНТРАСИСТЕМС оголошує про новий рівень партнерських відносин з компанією VMware, світовим лідером систем віртуалізації, і отримує статус VMware Professional Solution Provider. Даний статус – це важливий крок компанії в рамках курсу на розширення технологічного портфоліо, а також, право на продаж всього спектру рішень по віртуалізації, розроблених вендором VMware.

Для отримання статусу VMware Professional Solution Provider фахівці ІНТРАСИСТЕМС виконали всі кваліфікаційні вимоги, успішно склали іспити і пройшли сертифікацію за програмами VMware Sales Professional (VSP) і VMware Technical Sales Professional (VTSP). Це підтверджує, що команда ІНТРАСИСТЕМС володіє необхідними знаннями та експертизою, які потрібні для професійної консультації клієнта і реалізації ефективних рішень з віртуалізації інфраструктури.

Статус Professional Partner у рамках VMware Solution Provider Program дозволяє фахівцям ІНТРАСИСТЕМС розширити спектр послуг в галузі забезпечення безперервності і підвищення рівня безпеки бізнесу замовників, зниження витрат на ІТ без шкоди для рівня захищеності, використовуючи сучасні інформаційні технології від VMware, що є одним із пріоритетних завдань компанії. У співпраці з офіційним партнером VMware замовник, крім розширеної технічної підтримки і консультацій з будь-яких питань, отримує також і більш вигідні умови придбання на всю лінійку програмних продуктів і рішень вендора.


VMware – американська компанія, найбільший розробник програмного забезпечення для віртуалізації, світовий лідер на ринку хмарної інфраструктури та корпоративної мобільності. Пропонує перевірені і надійні рішення, що знижують складність обчислювальних систем і дозволяють реалізувати гнучку і ефективну модель надання послуг без шкоди для безпеки і управління. Компанія нараховує понад 500 тисяч клієнтів і 75 тисяч партнерів по всьому світу. Штаб-квартира розташована в Пало-Альто, Каліфорнія.