fbpx

Новини

22/Березень
2018

ІНТРАСИСТЕМС отримує статус Cisco Select Certified Partner

ІНТРАСИСТЕМС оголошує про розширення компетенцій компанії в партнерській програмі Cisco і підтверджує це новим партнерським статусом Cisco Select Certified Partner. Отримання даного статусу є результатом планомірної роботи ІНТРАСИСТЕМС з розширення компетенцій компанії, про що також, говорить отримання Express Specialization. Для отримання спеціалізації Express необхідно було виконати ряд ускладнених вимог до сертифікації Cisсo і підтвердити високий рівень кваліфікації команди, що забезпечує в компанії весь цикл роботи над проектами на базі обладнання Cisco. Отримана Express спеціалізація свідчить про знання фахівців ІНТРАСИСТЕМС в області IP-мереж, маршрутизації і комутації, а також, в області основних етапів інтеграції технологій бездротових мереж і безпеки в IP-мережі.

Для ІНТРАСИСТЕМС статус Cisco Select Certified Partner і Express Specialization – важливий крок на шляху до зміцнення партнерства з компанією Cisco і дає нові переваги нашим клієнтам. Це підвищення гнучкості в роботі з клієнтами, широкий портфель рішень, експертний рівень надання ІТ-послуг, поставки якісного обладнання і гарантія надійності.


Cisco – світовий лідер у галузі мережевих технологій, що змінюють способи людського спілкування, зв’язку і спільної роботи. Діяльність компанії зосереджена на п’яти основних технологічних напрямках: магістральна маршрутизація, комутація та послуги; рішення для спільної роботи; віртуалізація центрів обробки даних і хмарні обчислення; відео-технології; архітектури для трансформації бізнесу. Компанія Cisco була заснована в 1984 р. Штаб-квартира компанії знаходиться в Сан-Хосе, штат Каліфорнія.