fbpx

Новини

11/Липень
2019

ІНТРАСИСТЕМС отримує новий партнерський статус Hitachi Vantara Resell Partner і спеціалізацію Edge-to-Cloud Infrastructure.

Компанія ІНТРАСИСТЕМС підтверджує новий партнерський статус Resell Partner рівня Member і отримання нової спеціалізації Edge-to-Cloud Infrastructure вендора Hitachi Vantara, в рамках нової партнерської програми, яка діє з квітня 2019 року. Нова партнерська програма Hitachi Vantara стала максимально гнучкої для її учасників і заснована на чотирьох визнаних в галузі сферах спеціалізації і чотирьох бізнес-моделях. Вона дозволяє партнерам розвивати свій бізнес, опановуючи нові навички і спеціалізації і пропонувати нові моделі надання послуг, легко змінюючи ступінь і охоплення участі.

Згідно з умовами нової партнерської програми Hitachi Vantara, присвоєння статусу Resell Partner рівня Member можливо завдяки отриманню однієї із спеціалізацій вендора. Фахівці ІНТРАСИСТЕМС пройшли все необхідне навчання та сертифікацію для виконання кваліфікаційних критеріїв на спеціалізацію Edge-to-Cloud Infrastructure, включаючи sale і pre-sale сертифікацію, і розширили, таким чином портфель рішень компанії в області оптимізації та уніфікації хмарних інфраструктур, призначених для запуску і роботи комплексних програм.

Партнерство ІНТРАСИСТЕМС і Hitachi Vantara почалося близько року тому. Ми прагнемо побудувати міцні і взаємовигідні відносини з партнером. Отримання і підтвердження статусу Resell Partner і спеціалізації Edge-to-Cloud Infrastructure відкриває перед нами нові можливості співпраці з вендором: доступ до більш широкого набору технічних інструментів і ресурсів маркетингу і підтримки; визнання компетентності інтегратора; фінансові стимули; переваги в області зростання продажів і в перспективі – підвищення партнерського статусу.

_____________________________________________________________________________

Hitachi Vantara – (Штаб-квартира в м. Санта-Клара, шт. Каліфорнія) є підрозділом компанії Hitachi, Ltd. ™ і займається рішеннями для інфраструктури зберігання даних, програмним забезпеченням для управління зберіганням даних і консультаційними послугами в сфері зберігання даних. Апаратні та програмні продукти Hitachi Vantara є основою для рішень з категорії Application Optimized Storage, що забезпечують динамічне багаторівневе зберігання даних, однакове управління, захист даних і архівування – вони дозволяють організаціям домогтися відповідності між інфраструктурою зберігання даних і індивідуальних вимог бізнесу. Hitachi Vantara, штат якої налічує близько 3800 співробітників, працює через прямі і непрямі канали в громадському, державному та приватному секторах більш ніж в 170 країнах і регіонах світу. Серед замовників компанії – більше 50% компаній зі списку Fortune 100.