fbpx

Новини

13/Серпень
2018

ІНТРАСИСТЕМС отримує новий партнерський статус Gold + компанії One Identity

Компанія ІНТРАСИСТЕМС оголошує про отримання партнерського статусу Gold + Partner компанії One Identity Software, яка є частиною бізнесу Quest Software, і спеціалізується на технологіях Identity and Access Management. Крім цього One Identity на початку 2018 року анонсувала придбання компанії Balabit, постачальника PAM-рішень для управління привілейованим доступом, аналізу дій привілейованих акаунтів і лог-менеджменту. Нагадаємо, що в 2017 році ІНТРАСИСТЕМС уклала партнерську угоду з Balabit, і тепер має можливість надавати рішення по управлінню привілейованими сесіями і аналітиці привілейованих акаунтів, які поєднують в собі кращі технології від One Identity і Balabit.

Рішення One Identity спрямовані на скорочення витрат, пов’язаних з управлінням обліковими записами, автоматизують складні і тривалі процеси узгодження, з якими часто пов’язано управління ролями і управління доступом звичайних і привілейованих користувачів. Ці рішення автоматизують процеси і забезпечують оперативне управління та гнучкість прийняття рішень, які пов’язані з управлінням ролями і доступом користувачів в on-premise, в хмарному або гібридному середовищі. Продукти One Identity прості у впровадженні, легко конфігуруються і, як результат, дозволяють забезпечити короткий цикл впровадження, що дозволяє прискорити прийняття рішень в організації і швидко окупати інвестиції. А великий набір продуктів One Identity дозволяє запропонувати комплексне вирішення IAM завдань замовника і забезпечити зручність підтримки від одного вендора.

Команда ІНТРАСИСТЕМС виконала всі необхідні вимоги для отримання партнерського статусу рівня Gold + від One Identity, в тому числі по сертифікації технічних фахівців і фахівців з продажу та поповнила свій портфель рішень IAM флагманськими продуктами One Identity. Крім того ми отримали численні переваги учасника програми рівня Gold + щодо підтримки, продажів і маркетингу, які допомагають нам успішно виводити продукти і послуги вендора на ринок.


OneIdentity надає організаціям рішення по ідентифікації і управлінню доступом (IAM). Завдяки портфелю рішень, що включає управління ідентифікацією, управління доступом, привілейоване управління та ідентифікацію як послугу, One Identity допомагає компаніям реалізувати потенціал, не обмежений безпекою, але захищений від загроз. One Identity є частиною Quest Software Inc.- вендора рішень з інформаційної безпеки – американського розробника ПЗ. Quest Software в липні 2012 року був придбаний компанією DELL. Компанія Quest Software випускає продукти для управління базами даних, захисту даних, управління ідентифікацією та доступом, моніторингу ІТ – потужностей.