fbpx

Новини

01/Квітень
2019

ІНТРАСИСТЕМС отримує новий партнерський статус DELL EMC Gold Partner

Компанія ІНТРАСИСТЕМС підвищила партнерський статус виробника DELL EMC до рівня Gold в рамках нової партнерської програми Dell EMC, яка стартувала в 2017 році, в основі якої лежать три основних принципи: простота, передбачуваність і прибутковість. Розвиток напрямку Dell EMC – світового лідера в області апаратних рішень для зберігання даних, для ІНТРАСИСТЕМС є одним з пріоритетних. Нові компетенції ІТРАСИСТЕМС і передові розробки від вендора дають можливість не тільки для успішного розвитку даного напрямку бізнесу, а й завоювання нових напрямків ринку системної інтеграції.

Партнерство ІНТРАСИСТЕМС і Dell EMC почалося в січні 2018 року. За минулий період наша команда провела значну роботу з удосконалення професійних навичок, і як результат, на сьогодні виконала всі вимоги партнерської програми вендора. Крім отримання необхідних сертифікацій технічних фахівців ІНТРАСИСТЕМС успішно пройшла аудит партнера і реалізувала ряд комплексних проектів з побудови IT-інфраструктури на базі рішень вендора, підтвердивши свою експертизу і всі вимоги до обсягів продажів, відповідно до статусу DELL EMC Gold Partner.

На сьогодні ІНТРАСИСТЕМС має нові компетенції та необхідний рівень знань щодо побудові ефективної і надійної IT-інфраструктури, сертифікованих інженерів і фахівців з продажу, вміння надавати ефективні послуги з реалізації комплексних проектів на базі обладнання DELL EMC. Все це дає нам можливість пропонувати портфель інноваційних рішень і сервісів вендора, ефективні інструменти для побудови і масштабування ІТ-інфраструктури, згідно будь-яких побажань і вимог клієнтів.


Компанія DELL EMC, що входить до групи компаній Dell Technologies, допомагає організаціям модернізувати, автоматизувати і трансформувати центри обробки даних, поставляючи провідні в галузі конвергентні інфраструктурні рішення, сервери, системи зберігання та технології захисту даних. Це створює надійний фундамент для трансформації ІТ на основі технологій гібридної хмари і трансформації бізнес-процесів за допомогою хмарно-орієнтованих додатків і рішень для великих даних. DELL EMC пропонує замовникам, в тому числі 98 відсоткам компаній зі списку Fortune 500, найширший портфель інноваційних рішень, що охоплюють всю ІТ-інфраструктуру: від клієнтських систем до центрів обробки даних і хмари.