fbpx

Новини

12/Листопад
2018

ІНТРАСИСТЕМС отримує новий партнерський статус Cisco Premier Partner

Компанія ІНТРАСИСТЕМС підтвердила відповідність усім вимогам рівня Premier Partner в партнерській програмі Cisco – світового лідера в області інформаційних технологій і мереж. Статус Cisco Premier Partner – це важливий крок для зміцнення відносин із вендором, і дозволяє ІНТРАСИСТЕМС плідно співпрацювати з Cisco в області інформаційно-технічної підтримки і, таким чином, підвищувати якість розроблюваних бізнес-рішень і рівня сервісу для замовників.

Отримання статусу Premier – цей гарантія високого рівня послуг, і підтвердження технічного і кадрового потенціалу ІНТРАСИСТЕМС в реалізації комплексних проектів, заснованих на рішеннях Cisco. Крім необхідних для досягнення статусу Premier сертифікацій CCDA, CCNA і спеціалізації Express, в активі ІНТРАСИСТЕМС низка значущих компетенцій Cisco. Наші висококваліфіковані інженери мають сертифікати Cisco за напрямками Routing and Switching, Unified Wireless, Security, Unified Communications, включаючи сертифікації вищого рівня: CCIE Routing & Switching і CCIE Service Provider.

Cisco Premier Partner статус для ІНТРАСИСТЕМС служить не тільки офіційним підтвердженням наявності необхідних ресурсів і кваліфікацій компанії, але і високим критерієм їх якості! Ми плануємо і прагнемо і далі розвивати компетенції вендора, що, безсумнівно, дозволить ІНТРАСИСТЕМС пропонувати своїм замовникам більш широкий спектр рішень на базі обладнання Cisco і поширювати формат комплексних проектів за різними технологічними напрямками.


Cisco – світовий лідер у галузі мережевих технологій, що змінюють способи людського спілкування, зв’язку і спільної роботи. Діяльність компанії зосереджена на п’яти основних технологічних напрямках: магістральна маршрутизація, комутація та послуги; рішення для спільної роботи; віртуалізація центрів обробки даних і хмарні обчислення; відеотехнології; архітектури для трансформації бізнесу. Компанія Cisco була заснована в грудні 1984 р. групою співробітників Стенфордського університету. Свій перший продукт компанія випустила в 1986 р. Штаб-квартири Cisco розташовані в містах Сан-Хосе (Каліфорнія), Амстердамі (Нідерланди) і Бангалорі (Індія).