fbpx

Новини

28/Грудень
2018

ІНТРАСИСТЕМС отримує нові спеціалізації ORACLE: Oracle Database 12c і Oracle Enterprise Manager 12c

Компанія ІНТРАСИСТЕМС додала в свої активи дві нові спеціалізації ORACLE в рамках партнерської програми Oracle Partner Network Specialized з напрямку баз даних: Oracle Database 12c і Oracle Enterprise Manager 12c. Підставою для їх отримання стали високий рівень експертизи фахівців ІНТРАСИСТЕМС, успішні проекти і позитивні відгуки клієнтів компанії.

Обов’язковою умовою отримання кожної спеціалізації є відповідність компанії строгому набору компетенцій за відповідним напрямом Oracle і бізнес-вимог, які враховують потреби та пріоритети замовників. ІНТРАСИСТЕМС пройшла всі необхідні кваліфікаційні процедури відповідно до стандартів ORACLE. Завдяки накопиченому досвіду, глибоким знанням в області управління базами даних, компанія також показала успішні результати в проектній діяльності, і на сьогодні володіє експертизою підтвердженої офіційно партнером ORACLE – лідером в області систем управління базами даних. Нагадаємо, що в листопаді поточного року ІНТРАСИСТЕМС також отримала дві хмарні спеціалізації вендора: Management Cloud і Infrastructure as a Service.

Ми раді, що стали володарями нових затребуваних і трендових спеціалізацій ORACLE! Технології для обробки, зберігання даних і управління даними сьогодні – це значні можливості для розвитку бізнесу і зміцнення лідерських позицій компанії ІНТРАСИСТЕМС на ринку України за рівнем розвитку експертизи ORACLE.

Oracle Database 12с – це передове покоління СУБД, створене для задоволення потреб організацій, які використовують хмарні обчислення і технології для вдосконалення бізнес-процесів, підвищення операційної гнучкості і ефективності ІТ. Технологія Oracle Database 12c спрощує процес консолідації баз даних для хмарного середовища і дозволяє компаніям управляти багатьма базами даних “як однією”, причому без зміни додатків.

Oracle Enterprise Manager 12c – дозволяє фахівцям скорочувати складність і підвищувати ефективність за допомогою додатків для контролю дисків і управління для всього набору технологій Oracle. Ця технологія використовується для керованих або бізнес-служб, таких як інфраструктура, платформа або програмне забезпечення в якості служби (IaaS, PaaS, SaaS). Вона забезпечує цілісний, інтегрований підхід на основі бізнес-процесів для традиційного, хмарного або гібридного середовища.