fbpx

Новини

12/Липень
2018

ІНТРАСИСТЕМС отримує Gold Partner статус компанії Forcepoint

Компанія ІНТРАСИСТЕМС отримала партнерський статус Gold Partner одного з провідних світових розробників в області кібербезпеки – Forcepoint, лідера в області технологій захисту веб, електронної пошти і даних, що забезпечує інформаційну безпеку для організацій по всьому світу. Нагадаємо, що в 2016 році компанія Raytheon | Websense представила свою нову назву Forcepoint і успадкувала всі найкращі передові технології в області безпеки.

ІНТРАСИСТЕМС – системний інтегратор, який успішно працює в сфері інформаційної безпеки і отримав визнання багатьох світових виробників в цій галузі. Forcepoint Gold статус – ще один крок у цьому напрямку, який підтверджує високий рівень експертизи компанії щодо впровадження рішень і реалізації комплексних проектів на базі продуктів Forcepoint. Статус був досягнутий завдяки виконанню низки обов’язкових умов партнерської програми вендора, таких як досягнення необхідного обсягу продажів і наявність в штаті компанії необхідної кількості сертифікованих фахівців.

На сьогодні, під брендом Forcepoint представлено п’ять нових продуктових лінійок: безпека контенту (content security), захист від внутрішніх загроз (data leakage prevention), безпека хмарних середовищ (cloud security), міжмережеві екрани (network firewalls), засоби аналітики (advanced analytics) . Всі продукти вендора створені не тільки захищати дані користувачів і мережі, але й автоматизувати рутинні завдання щодо забезпечення безпеки. Це дає можливість нашим замовникам зосередитися на інших, більш важливих для бізнесу задачах.

У планах ІНТРАСИСТЕМС – розширити співпрацю з Forcepoint і реалізувати цілий ряд цікавих проектів на базі рішень цієї компанії. Сучасні загрози вимагають комплексного підходу, і ми готові надати нашим партнерам найкращі в своєму класі рішення для захисту ІТ-інфраструктури.


Forcepoint – раніше компанія Websense – світовий лідер в області технологій захисту веб, електронної пошти і даних, що забезпечує інформаційну безпеку для понад ніж 42 мільйонів комп’ютерів для більш ніж 50 тисяч організацій по всьому світу. Forcepoint трансформує кібербезпеку, зосередивши увагу на тому, що найбільш важливо: на розумінні поведінки і намірів людей. Безкомпромісні системи дозволяють компаніям розширити можливості безперешкодного доступу співробітників до даних, захищаючи інтелектуальну власність і спрощуючи дотримання правил.