fbpx

Новини

18/Серпень
2020

ІНТРАСИСТЕМС отримує 2 авторизації компанії IBM: Hardware і Services.

Щоб забезпечити високий рівень обслуговування замовників і захистити інвестиції партнерів, компанія IBM вимагає від бізнес-партнерів підтвердження їх кваліфікацій і отримання обов’язкової авторизації за групами продуктів.

Дотримуючись курсу на сталий розвиток компанії в області компетенцій і можливостей, ІНТРАСИСТЕМС оголошує про отримання авторизації вендора IBM відразу у двох важливих напрямках:
1. Hardware Products (Power Systems і Storage)
2. Services

Нагадаємо також, що раніше ІНТРАСИСТЕМС була авторизована на групу продуктів Security і є IBM Silver Business Partner з 2017 року.

Отримання цих авторзацій означає право ІНТРАСИСТЕМС на розширення своїх можливостей з продажів програмних, апаратних і програмно-апаратних рішень IBM, які використовують провідні компанії багатьох країн, застосовуючи інноваційні підходи IBM для отримання конкурентних переваг в бізнесі.

З отриманням нашою компанією прав на поширення Hardware Products і Services замовники ІНТРАСИСТЕМС можуть розраховувати не тільки на кваліфіковане впровадження інфраструктурних рішень IBM, а й на повний спектр сервісів «з одних рук», включаючи: Cloud Services, Infrastructure Services, Multi-vendor Services, Security Services, Technology Support Services і інші.