fbpx

Новини

23/Жовтень
2019

ІНТРАСИСТЕМС отримала спеціалізацію Cisco Advanced Enterprise Networks Architecture

Компанія ІНТРАСИСТЕМС повідомляє про отримання архітектурної спеціалізації Cisco Advanced Enterprise Networks Architecture Specialization, що підтверджує технічну експертизу та досвід фахівців компанії у сфері уніфікованого доступу і технологій інтелектуального WAN в області побудови корпоративних мереж. Нагадаємо, що на сьогодні ІНТРАСИСТЕМС є партнером Cisco рівня Premier і володіє іншими Advanced спеціалізаціями вендора.

Архітектура Cisco Advanced Enterprise Networks Architecture Specialization є оновленою і доповненої концепцією “Мережі без кордонів» (Borderless Network) і охоплює компетенції в області локальних корпоративних дротових і бездротових мереж, інтелектуальних розподілених мереж і забезпечення мобільності користувачів (концепція BYOD). Для відповідності критеріям відбору даної спеціалізації і згідно партнерській програми Cisco Channel Partner Program, фахівці ІНТРАСИСТЕМС успішно виконали всі вимоги, включаючи проходження кваліфікаційних іспитів і сертифікацію з продуктових лінійок Cisco.

Наявність даної спеціалізації свідчить про високий ступінь експертизи ІНТРАСИСТЕМС у формуванні ІТ-інфраструктур, що забезпечують надійне і відмовостійке підключення до будь-якого ресурсу корпоративної інформаційної системи, гарантує високий рівень фахівців компанії в області продажів, проектування, впровадження рішень Cisco Unified Access та Intelligent WAN. Також, ця спеціалізація дозволяє нам надавати висококваліфіковане технічне обслуговування на необхідному рівні, таким чином, підвищуючи ступінь задоволеності своїх клієнтів.


Cisco – світовий лідер у галузі мережевих технологій, що змінюють способи людського спілкування, зв’язку і спільної роботи. Діяльність компанії зосереджена на п’яти основних технологічних напрямках: магістральна маршрутизація, комутація та послуги; рішення для спільної роботи; віртуалізація центрів обробки даних і хмарні обчислення; відеотехнології; архітектури для трансформації бізнесу. Компанія Cisco була заснована в грудні 1984 р. групою співробітників Стенфордського університету. Свій перший продукт компанія випустила в 1986 р. Штаб-квартири Cisco розташовані в містах Сан-Хосе (Каліфорнія), Амстердамі (Нідерланди) і Бангалорі (Індія).