fbpx

Новини

24/Жовтень
2018

ІНТРАСИСТЕМС отримала ліцензію на виконання будівельно-монтажних робіт

Компанія ІНТРАСИСТЕМС отримала будівельну ліцензію на право здійснювати діяльність, пов’язану зі створенням складних інженерних систем, а саме класів відповідальності СС2 і СС3. Ліцензія № 2013055373 видана Державною Архітектурно-Будівельної Інспекцією України відповідно до Закону України від 02.03.2015 № 222 «Про ліцензування видів господарської діяльності».

Один з принципів, що лежать в основі діяльності ІНТРАСИСТЕМС – це ведення відповідального бізнесу! Отримання будівельної ліцензії для нас – це в першу чергу виконання зобов’язань щодо ведення бізнесу в обстановці довіри і відповідальності перед клієнтами, підрядниками, партнерами і співробітниками. І ми сподіваємося, що цей крок ще більше зміцнить наш статус надійного партнера в області системної інтеграції!

Процес отримання будівельної ліцензії вимагав від компанії прикласти додаткових зусиль для формування необхідного штату співробітників. На сьогодні наші кваліфіковані фахівці пройшли всі необхідні курси з професійної безпеки і мають всі необхідні документи що підтверджують і дозволяють здійснення діяльності в рамках ліцензування.