fbpx

Новини

29/Березень
2023

INTRASYSTEMS отримала експертизу Oracle Cloud Service!

Експертиза Oracle Cloud Service є підтвердженням того, що компанія INTRASYSTEMS виконала ряд кваліфікаційних вимог, продемонструвавши свою компетентність та необхідні навички під час реалізації успішних проектів.

Експертиза Oracle Cloud Service є доказом компетентності INTRASYSTEMS як партнера, що впроваджує та керує хмарними службами Oracle.

Відтепер, у переліку експертиз системного інтегратора INTRASYSTEMS є:

  • Oracle License & Hardware;
  • Oracle Cloud Sell;
  • Oracle Cloud Service.

Експертиза Oracle дозволяє партнерам підкреслити свої можливості і конкурентні переваги в певній сфері, а клієнтам спростити пошук партнерів, які можуть забезпечити якісні результати впровадження IT-інструментів. Експертиза Oracle Cloud Service надає нам можливості та дієві інструменти для ще більш ефективного використання хмарних сервісів, адже попит на них у українського бізнесу лише зростає. 

У сьогоднішній новій реальності нашої країни та пов’язаною з цим цифровою трансформацією, ми допомагаємо нашим замовникам підтримувати бізнес-процеси таким чином, щоб вони відповідали викликам цифрового сьогодення. Експертиза Oracle Cloud Service дає нашим замовникам упевненість у тому, що компанія INTRASYSTEMS відповідає усім необхідним вимогам вендора.

Наша компанія пишається цим досягненням, адже замовники завжди обирають партнерів із навичками та досвідом!

Oracle – американська корпорація, другий за величиною прибутків виробник програмного забезпечення, найбільший виробник програмного забезпечення для організацій, великий постачальник серверного обладнання.

Oracle Cloud — це служба хмарних обчислень, пропонована Oracle Corporation, яка надає сервери, сховища, мережі, програми та сервіси через глобальну мережу центрів обробки даних Oracle Corporation. Компанія дозволяє надавати ці послуги на вимогу через Інтернет.