fbpx

Новини

04/Березень
2019

ІНТРАСИСТЕМС оголошує про подовження партнерського статусу Premier Partner компанії APC by Schneider Electric

Компанія ІНТРАСИСТЕМС подовжує партнерський статус Premier Partner компанії APC by Schneider Electric- світового лідера в розробці систем безперебійного енергопостачання. Вперше статус Premier Partner компанія отримала рік тому і його подовження – це результат партнерських відносин які динамічно розвиваються. На сьогодні ІНТРАСИСТЕМС спеціалізується на розробці і впровадженні комплексних рішень різного ступеня складності на основі широкого спектру продуктів АРС by Schneider Electric.

Даний статус є не тільки підтвердженням якості виконуваних проектів, а й високої кваліфікації фахівців ІНТРАСИСТЕМС. Співробітники виконали всі кваліфікаційні вимоги від APC by Schneider Electric, підтвердили високий рівень компетенцій, закріпили за компанією статус досвідченого інтегратора рішень АРС в проектах різного рівня складності. За минулий рік ІНТРАСИСТЕМС впевнено продемонструвала високий рівень не тільки технічної компетенції, а й проектного управління, сервісної підтримки, і зростання продажів.

Ми прагнемо збудувати міцні і, по-справжньому, взаємовигідні партнерські відносини з партнером APC by Schneider Electric. Чергове підтвердження статусу Premier Partner свідчить про лідерські позиції ІНТРАСИСТЕМС на відповідному ринку, надійність і стабільності партнерських взаємин і також, про впевненість компанії APC by Schneider Electric у компетентності і високому професіоналізмі свого партнера.

_______________________________________________________

APC by Schneider Electric, світовий лідер в індустрії рішень щодо енергозабезпечення та охолодження відповідальних систем, є підрозділом IT Business компанії Schneider Electric і пропонує краще в галузі обладнання, програмне забезпечення та інженерні комплекси для центрів обробки даних, виробничих об’єктів, офісів і домашньої електроніки. Асортимент рішень APC by Schneider Electric включає джерела безперебійного живлення, системи розподілу електроенергії та прецизійного кондиціонування, засоби забезпечення фізичної безпеки, системи проектування і управління, а також інженерну архітектуру APC InfraStruxure® – найбільш повний програмно-апаратний комплекс для вирішення завдань енергозабезпечення, кондиціонування і управління в комутаційних вузлах, серверних і центрах обробки даних.