fbpx

Новини

25/Липень
2018

ІНТРАСИСТЕМС оголошує про підписання партнерської угоди і стає Срібним партнером Hitachi Vantara

Компанія ІНТРАСИСТЕМС підписала партнерську угоду з Hitachi Vantara і отримала статус Hitachi Vantara Silver Partner, додавши таким чином до списку своїх офіційних партнерів одного з визнаних лідерів в області інноваційних рішень для роботи з даними. Нагадаємо, що в середині вересня 2017 року корпорація Hitachi оголосила про створення Hitachi Vantara – нової комерційної організації, що об’єднала під своїм брендом компанії Hitachi Data Systems, Hitachi Insight Group і Pentaho, які функціонують з тих пір як єдиний інтегрований бізнес.

Для ІНТРАСИСТЕМС партнерство з Hitachi в рамках нової партнерської програми – це ряд унікальних можливостей:

  • розвиток каналу компетенцій за рахунок бізнес – інновацій вендора в сфері інфраструктури даних, управління даними і їх дослідження, аналітики великих даних, Інтернету речей і хмарних технологій;
  • фінансові стимули по стратегічних напрямках, і як наслідок, вигідні умови для замовників;
  • доступ до широкого набору технічних інструментів, ресурсів маркетингу і підтримки, які допомагають працювати найбільш ефективно.

У планах ІНТРАСИСТЕМС не тільки розвиток стратегічного партнерства з Hitachi щодо просування інноваційних рішень вендора, а й отримання статусу і компетенцій Service – партнера, що безсумнівно дає можливість надавати замовникам весь набір послуг «з одних рук» з впровадження рішень Hitachi і розвивати довгострокове співробітництво.


Hitachi Vantara – (Штаб-квартира в м. Санта-Клара, шт. Каліфорнія) є підрозділом компанії Hitachi, Ltd. ™ і займається рішеннями для інфраструктури зберігання даних, програмним забезпеченням для управління зберіганням даних і консультаційними послугами в сфері зберігання даних. Апаратні та програмні продукти Hitachi Vantara є основою для рішень з категорії Application Optimized Storage, що забезпечують динамічне багаторівневе зберігання даних, однакове управління, захист даних і архівування – вони дозволяють організаціям домогтися відповідності між інфраструктурою зберігання даних і індивідуальних вимог бізнесу. Hitachi Vantara, штат якої налічує близько 3800 співробітників, працює через прямі і непрямі канали в громадському, державному та приватному секторах більш ніж в 170 країнах і регіонах світу. Серед замовників компанії – більше 50% компаній зі списку Fortune 100.