fbpx

Новини

11/Травень
2020

ІНТРАСИСТЕМС оголошує про отримання статусу Silver Partner компанії Forescout

ІНТРАСИСТЕМС стає партнером рівня EMEA Silver Reseller вендора ForeScout Technologies, одного з провідних розробників автоматизованих рішень з управління безпекою для підприємств і державних організацій. Рішення ForeScout представляють собою автоматизовану платформу для забезпечення інформаційної безпеки компаній, яка дозволяє відстежувати і контролювати всі пристрої, підключені до корпоративної мережі, в режимі реального часу.

Статус ForeScout EMEA Silver Reseller в черговий раз підтверджує розширення портфеля рішень компанії в області Інформаційної Безпеки, одного з найбільш пріоритетних напрямків діяльності ІНТРАСІСТЕМС. Ми неодноразово заявляли про те, що планомірно підсилюємо і нарощуємо як команду, так і експертизу в цій сфері, і тепер в штаті ІНТРАСИСТЕМС є технічні фахівці і фахівці в області продажів рішень Forescout, що само по собі є обов’язковою вимогою партнерської програми вендора.

В рамках партнерства рівня Silver, крім стандартних спеціальних умов ведення бізнесу, у партнера з’являються численні переваги в сфері підвищення технічних навичок, технічної та маркетингової підтримки. Все це створює високий потенціал для подальших впроваджень високоефективних рішень вендора. І вже на сьогодні, команда ІНТРАСИСТЕМС готова для проведення тестування продуктів вендора, демонстрацій роботи технологій і пілотних проектів у замовників!

Запрошуємо до обговорення будь-яких варіантів співпраці: зверніться за консультацією / залиште заявки на презентацію / демонстрацію рішення / тестування / пілот!
Завжди на зв’язку: csg@intrasystems.ua


ForescoutTechnologies є лідером в області видимості і контролю пристроїв. Наша уніфікована платформа безпеки дозволяє підприємствам і урядовим установам отримувати повну ситуаційну обізнаність про свою розширеної корпоративному середовищі і організовувати дії по зниженню кібер і операційних ризиків. Продукти Forescout швидко впроваджуються завдяки виявленню і класифікації в режимі реального часу кожного пристрою, підключеного до IP, а також постійної оцінці стану. Станом на 30 вересня 2019 року близько 3600 клієнтів в більш ніж 80 країнах покладаються на незалежне від інфраструктури рішення Forescout для зниження ризику порушення роботи бізнесу через інциденти або порушень безпеки, забезпечення і демонстрації відповідності безпеки і підвищення продуктивності операцій безпеки.