fbpx

Новини

03/Грудень
2019

ІНТРАСИСТЕМС нагороджена «За кращий операторський проект напрямку Juniper»

Компанія ІНТРАСИСТЕМС була відзначена нагородою дистриб’ютора МУК «За кращий операторський проект напрямку Juniper». Дана нагорода – це результат практичного застосування накопиченого досвіду в галузі впровадження рішень на базі технологій Juniper і плідних партнерський відносин як з дистриб’ютором, так і з вендором.

ІНТРАСИСТЕМС співпрацює з МУК з перших днів своєї роботи на українському ринку і є на сьогодні партнером рівня Select компанії Juniper, а також має профільних фахівців і успішний досвід реалізованих проектів в телеком секторі. Рішення Juniper це передові технології, що дозволяють вирішувати найскладніші завдання в сфері організації мереж, що відрізняються високою гнучкістю і продуктивністю, та сприяють зниженню загальної вартості володіння мережею. Портфоліо Juniper об’єднує широкий спектр продуктів, які виконують завдання маршрутизації, комутації, забезпечення безпеки, політики контролю справжності, прискорення роботи додатків і управління мережею.

Наша компанія високо оцінює і розглядає отриману нагороду, як зміцнення партнерських відносин з вендором і МУК і як відмінну можливість для спільних пропозицій інноваційних технологій і ефективних рішень нашим клієнтам!