fbpx

Новини

24/Травень
2019

ІНТРАСИСТЕМС і DELL Technologies організували спільний семінар, присвячений інноваційним рішенням DELL Technologies

Компанія ІНТРАСИСТЕМС спільно з компанією DELL Technologies 23 травня 2019 року провели спільний захід – семінар для замовників «Рішення DELL Technologies для ІТ – інфраструктури Вашого бізнесу». Семінар пройшов в центрі Києва в конференц-холі «ДЕПО» і зібрав представників ІТ-департаментів і департаментів розвитку та інформаційних систем державних організацій і приватних підприємств, великих банків і операторів зв’язку.

Провідні експерти DELL Technologies та ІНТРАСИСТЕМС представили у своїх презентаціях найактуальніші тренди в сфері інноваційних серверних рішень і способів управління серверною інфраструктурою, а також, в області клієнтських рішень для бізнесу і провели демонстрацію їх роботи. Найбільший інтерес аудиторії семінару викликала доповідь провідного системного інженера DELL Technologies Юрія Латишевського «Гіперконвергентні рішення від DELL Technologies».

ІНТРАСИСТЕМС стала Золотим партнером DELL Technologies в 2019 році, але вже другий рік постійно співпрацює із вендором у цікавих проектах, нарощує компетенції компанії і зміцнює команду фахівців. На семінарі експерти ІНТРАСИСТЕМС розповіли про свій досвід і компетенції та представили доповідь «Способи управління серверною інфраструктурою DELL», а також отримали від вендора високу оцінку партнерського співробітництва.