fbpx

Новини

27/Квітень
2020

ІНТРАСИСТЕМС і Citrix пропонують спеціальні умови придбання віртуальних балансувальників Citrix ADС до 30 червня 2020

Компанія ІНТРАСИСТЕМС запрошує скористатися пропозицією Citrix до 30 червня 2020 року на спеціальні умови придбання віртуальних балансувальників Citrix ADС, а також на збільшення пропускної здатності вже використовуваних пристроїв Citrix ADC (за допомогою придбання ліцензії на Upgrade – PayGrowPromo), можлива знижка до 20% для замовника, опрацьовується індивідуально по кожному проекту

Рішення Citrix ADC дозволяє забезпечити відмовостійкість, оптимізацію і безпеку при роботі з корпоративними додатками – як для співробітників всередині організації, так і за її межами.

Крім того, Citrix ADC має функціонал SSL VPN для організації віддаленого доступу користувачів. При цьому в рішенні вартість роботи віддаленого клієнта по моделі ліцензування дорівнює нулю і обмежується продуктивністю Citrix ADC. Доступ може бути здійснений як до віртуалізованих робочих місць, так і до будь-яких інших корпоративних додатків.

Незалежно від обраного сценарію, Ви маєте можливість здійснити перевірку робочих станцій в момент підключення на відповідність корпоративним політикам (EPA), а також гнучко налаштувати логіку багатофакторної аутентифікації користувачів (nFactor). Всі підключення будуть під контролем і візуалізовані системою аналітики та управління Citrix ADM.

Термін поставки даного рішення з моменту покупки складе 1-2 дня.
Спеціальні умови в рамках зазначеної промо програми розраховуються індивідуально.
Більш детальна інформація про рішення доступна за наступним посиланням: https://www.citrix.com/products/citrix-adc/resources/citrix-adc-vpx.html