fbpx

Новини

03/Квітень
2023

INTRASYSTEMS — Dell Technologies Platinum Partner.

INTRASYSTEMS, один із найбільших українських системних інтеграторів, оголошує про отримання рівня Платинового партнера Dell Technologies.

Статус Dell Technologies Platinum Partner підтверджено за підсумками процедури щорічного сертифікаційного аудиту INTRASYSTEMS. При цьому враховувалася наявність достатньої кількості сертифікованих спеціалістів, глибина технічної експертизи та якість реалізації проектів.

Даний статус є доказом, що під час розробки індивідуальних рішень для наших клієнтів компанія INTRASYSTEMS дотримується високих стандартів якості Dell Technologies, успішно впроваджуючи технології та обладнання.

Фахівці INTRASYSTEMS мають глибокі компетенції щодо широкого спектру рішень на базі продуктів Dell Technologies, та можуть ефективно вирішувати завдання наших замовників і пропонувати їм найкращі умови з проектування, впровадження та обслуговування інфраструктури, побудованої на базі продуктів виробника.

Dell Technologies – американський постачальник корпоративних рішень, що пропонує продукти для ІТ-інфраструктури, включаючи ПК та сервери, рішення для ЦОДів, хмарні рішення та інше. Група компаній Dell Technologies була утворена в результаті злиття корпорацій Dell та EMC.