fbpx

Новини

21/Липень
2020

F5 представила нове рішення безпеки Silverline Shape Defense

Наш партнер компанія F5 Networks представила рішення безпеки Silverline Shape Defense, яке захищає веб-сайти від зростаючого потоку фальшивого Інтернет-трафіку.
Нове рішення Silverline Shape Defense покращує роботу і безпеку користувача в Інтернеті, перемагаючи автоматичні атаки, які ведуть до онлайн-шахрайства і зловживань.

Детальніше в новинах вендора

За допомогою цієї нової повністю керованої послуги клієнти можуть краще зосередитися на своїх користувачів і захистити свої компанії від ботів, злому облікових даних і інших автоматичних атак, які призводять до шахрайства і зловживань, що веде до зниження ефективності, втрати доходів і нанесення шкоди бренду.

Silverline Shape Defense використовує штучний інтелект для точного визначення в режимі реального часу запиту додатку від людини або бота, а також для подальшої диференціації зловмисника від уповноваженої особи. Цей підхід зупиняє поганий трафік без введення логіна для законних користувачів.

З випуском Silverline Shape Defense клієнти тепер можуть захищати свої додатки за допомогою інтегрованого, комплексного набору повністю керованих рішень безпеки, які також включають Silverline DDoS Protection, брандмауер веб-додатків Silverline і Silverline Threat Intelligence.