fbpx

Новини

29/Вересень
2021

Citrix кардинально спрощує доставку та захист додатків.

Компанія Citrix запускає нове, основане на намірах (intent-based) хмарне рішення для автоматизації процесів, яке дасть можливість ІТ-службам поліпшити умови праці співробітників і бізнес-результати компаній.

Безпечна доставка додатків — одне з найважчих завдань, яке доводиться вирішувати ІТ-службам. Але незабаром все буде інакше. Citrix Systems, Inc., анонсувала запуск нового, заснованого на намірах (intent-based), хмарного рішення Citrix App Delivery and Security Service™, яке автоматизує цей процес в реальному часі. Це перше та єдине рішення такого роду, яке спрощує всі етапи доставки додатків, включаючи виділення ресурсів, гарантію безпеки, адаптацію та управління. Тепер у ІТ-служб є потужний інструмент для надання користувачам продуктивних і комфортних робочих умов.

«Комфортність роботи з додатками — це нова валюта ІТ-служб. У організацій, що пропонують безпечні та надійні додатки, з’являється можливість підвищити свою конкурентоспроможність і продуктивність праці співробітників, але для цього необхідні новий підхід і така система доставки додатків, яка здатна сама виявляти проблеми та усувати їх в автоматичному режимі, без участі користувачів». — Рохіт Мехра (Rohit Mehra), віце-президент групи мережевих і телекомунікаційних інфраструктур незалежної аналітичної фірми IDC.

Вчитися, адаптуватися та захищати на постійній основі.

Citrix App Delivery and Security Service допоможе перетворити доставку додатків з повільного процесу, що виконувався вручну, на ефективний, автоматизований і орієнтований на поставлені цілі. Рішення додасть ІТ-службам гнучкості, необхідної, щоб відповідати завданням бізнесу та демонструвати видатні результати.

Основні можливості вирішення:

  • Орієнтація на поставлені цілі. Рішення автоматично транслює технічні та бізнес-цілі в настройки та політики доставки і захисту додатків. Наприклад, якщо адміністратор задасть максимально прийнятний поріг затримки для того чи іншого регіону, то сервери та системи підлаштуються так, щоб витримувати цей параметр при доставці додатків.
  • Самовідновлення та постійна оптимізація. Рішення автоматично виявляє та усуває проблеми, що виникають під час доставки додатків, такі як перерви в роботі, погіршення продуктивності та реалізація нових вимог. Наприклад, при виявленні повільного сервера його можна автоматично видалити з пулу балансування навантаження.
  • Облік стану інтернету. Рішення щодня отримує та аналізує інформацію з 10 млрд точок введення даних від понад мільярда користувачів, що працюють в 50 тис. мереж, які охоплюють 200 країн. Таким чином, за допомогою Citrix Intelligent Traffic Management™ в реальному режимі часу формується картина стану інтернету. Маючи в своєму розпорядженні ці дані, ІТ-служби зможуть підтримувати необхідний рівень обслуговування, оптимізуючи поведінку додатків для окремих користувачів і визначаючи найкращі майданчики для розміщення додаткових сайтів хостингу на випадок збільшення обсягів трафіку.
  • Інтегрований захист додатків і прикладних інтерфейсів API. Вбудований міжмережевий екран веб-додатків, система управління ботами та захист API гарантують глобальну безпеку найбільш цінних і уразливих активів.

Рішення Citrix Application Delivery and Security Service буде доступно в четвертому кварталі 2021 року. Детальніше за посиланням

Citrix допомагає організаціям забезпечувати уніфікацію робочого простору та зручність роботи користувачів, незалежно від того, де вона буде виконана — в офісі, вдома або будь де.

На сьогоднішній день компанія INTRASYSTEMS — єдиний в Україні партнер Citrix рівня GOLD. Даний статус отримують партнери з високим рівнем досвіду, які тісно співпрацюють з вендором. INTRASYSTEMS готова забезпечувати повний спектр послуг для клієнтів в області організації інфраструктури доставки додатків на базі програмних продуктів Citrix, включаючи передпродажні консультації, ліцензування, впровадження і підтримку.