fbpx

Новини

04/Листопад
2020

Cisco забезпечує спрощення портфеля засобів безпеки, задля нових рівнів гнучкості, простоти і відмовостійкості.

В рамках Cisco Partner Summit Digital, 28 жовтня 2020 р Cisco Security оголосила про інновації, що забезпечують простоту всього портфеля рішень, включаючи XDR, Zero Trust і SASE. Cisco Security анонсувала ряд інновацій в своїй платформі: розширені можливості розширеного виявлення і реагування (XDR); Zero Trust і Secure Access Services Edge (SASE).

Як зазначає Джі Ріттенхаус, старший віце-президент і генеральний директор Cisco Security Business Group, «Cisco SecureX побудований на основі найширшого і інтегрованого портфеля в галузі, який охоплює мережу, кінцеві точки, хмару та додатки, дозволяючи клієнтам і партнерам захищати свою роботу сьогодні і по-новому в майбутньому».

Клієнти і партнери, які взяли платформний підхід до управління безпекою, бачать вимірні результати, які пропонують простоту і ефективність, необхідні для того, щоб залишатися на крок попереду зловмисників і забезпечувати підвищену відмовостійкість бізнесу. Cisco SecureX, найширша і найбільш інтегрована хмарна платформа безпеки в галузі, доступна у всьому світі з кінця червня, на сьогоднішній день надає свої основні можливості і вимірні результати безпеки більш ніж 4000 організаціям.

Докладніше в новинах вендора:

https://newsroom.cisco.com/press-release-content?type=webcontent&articleId=2104696